ІгорНовини

Rainbow Six Siege матиме перехрестя

Rainbow Six Siege Developers оголосив, що Crossplay є у розвитку.

Rainbow Six Siege розробляється Ubisoft. Гра несподівано розпочала свій життєвий цикл. Коли Ubisoft оголосив про гру в шість облоги, ажіотаж був реальний. Однак, хоча трейлер був дивовижним, коли Гра була випущена, вона була жахливою. Було багато Такі проблеми, як хакери та проблеми з HIT-Reg. Навіть Сьогодні ігри, як PubG Mobile намагається використовувати захист у режимі реального часу. Вони змішані з проблемами доступності вмісту та багатьом Гравці почали кидати цю гру. Rainbow Six Siege була обов'язково бути однією з тих забутих ігор, які розробники Ніколи навіть не хочеться чути більше про.

Але все змінилося. Замість того, щоб дати гру померти, Ubisoft прийняв дуже гарне рішення і подвоїв їх Зусилля щодо веселки шість облоги. Більшість помилок і Хакери були видалені. Зміст збільшився та новий день Для Rainbow Six Siege народився. Також нам потрібно Вітаємо підхід до маркетингу Ubisoft. Вони дозволяли Багато гравців, щоб спробувати гру з безкоштовними вихідними та Бліцом продаж. Це дозволило збільшити кількість гравців. З Гра стала однією з найкращих тактичних стрільців. Це було дивовижне повернення.

В даний час Rainbow Six Siege доступна на всіх консолях і ПК. В даний час гравці не можуть стрибати між серверами. Навіть якщо ви хочете, ви не можете грати з вашим другом інша платформа. Однак це ось -ось зміниться. Нещодавно Sony оголосила, що вони відкриті для перехресної гри Ігри зараз. Після цього ми побачили такі титули як Call of Duty: Сучасна війна почав реалізовувати їх у свої ігри. Це було Дивовижне оголошення. Майже кожен гравець у всьому світі має друг, який грає на іншій платформі. Це буде Дозвольте їм грати разом.

Перехресна гра-це майбутнє ігор напевно. В даний час, Геймери розділені, і це впливає на продажі ігор. Особливо на титулах FPS, грати зі своїми друзями важливий. Sony до цього часу не допустив. Після всього, PlayStation - найбільший консольний бренд.

Також читайте, Буде Call of Duty: Modern Warfare веде битву Рояль?

Крім цієї веселки шість облоги, також оголосили що перехресна гра розробляється. Це дивно новини. Але також деякі гравці не хочуть грати проти ПК гравці. Це пов’язано з веселкою шість облоги на консолі Це не має асистенції AIM, включених у гру. Тому вони вірять, що вони будуть на недолік. Це може бути правильним до певного рівня. Однак на Rainbow Six Siege Console більшість гравців На вищих рангах вже використовуються миша та клавіатура.

Rainbow Six Siege Crossplay
Кредит на зображення: Steam

Rainbow Six Siege Перехрестя буде чимось особливим. Є так мало Ігри з цим багатьма гравцями. Ми сподіваємось, що гравці будуть мати шанс вибрати, чи хочуть вони пограти Перехресна гра чи ні. Тому що нещодавно почався Fortnite Примушування побічних матчів на гравців, і це не було приємний. Було багато критики щодо цього проблема.

Прочитайте далі:
Як виправити панель управління NVIDIA відсутня помилка на будь -якому ПК

Данте Узель

З Туреччини, але живе в Індонезії. Гра в ігри 24/7. Вже деякий час переглядав ігри. Також любов до конкурувати в умовах eSports. Подорожі та Написання - це дві речі, які мені подобаються, крім ігор. Ти можеш Зв’яжіться зі мною на gamerssuffice@gmail.com

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Необхідні поля позначені *