ІгорІнтернет

Серія GTA: Рейтинг сюжетної лінії кожної гри

Коли ми говоримо про продукт Rockstar: Grand Успіх крадіжок Авто, він продав сотні мільйонів Копії ще з тих пір, як він дебютував на ринку Ще наприкінці 90 -х. Не кажучи вже про те, що всі великі крадіжки Авто -ітерації мали несподіваний вплив на Жанр відкритого світу в поєднанні. Крім того, деякі з них Останні ітерації зробили великий акцент розповіді теж, що забезпечує спільноту GTA високо Приємне розваги в процесі.

GTA StoryLines підсилюють хаос, який гра відома Для!

Коли ми говоримо про Grand Theft Auto Story Linkes, Вони є експертом у пошуку способів додати до хаосу для який Grand Theft Auto Series відомий серед своїх фан -база, що дозволяє останньому мати краще Розуміння відтворюваних головних персонажів, за допомогою яких вони застосовують весь вищезгаданий хаос.

Не кажучи вже про те, незалежно від того, чи отримують ці персонажі Мотивація від жадібності, помсти чи незадовільної спраги Для влади їх конкретні розповіді GTA добре варті переживаючи хоча б раз. Для отримання додаткової інформації в цьому Враховуйте, ви можете відвідати онлайн -платформи, такі як Csgosmurfninja, які займаються GTA v модифіковані рахунки так само.

GTA: Вичерпний рейтинг кожної гри Розповідь

1. GTA 3: Мовчазна помста

GTA 3 була першою в історії тривимірною ітерації GTA, а також одна з перших відеоігор Open World його дебют на консолі. Говорячи про свій геймплей, це Розповідає історію про Клод, мовчазного головного персонажа, відчайдушно шукати помсти після того, як його обманюють Божевільна подруга, Каталіна. Додаючи до цього, гравці дістаються до Зустріньте декількох цікавих персонажів, розповсюджуючи історію довгий кульмінаційний момент. Не кажучи вже про те, що кілька цих персонажів озвучуються голлівудськими легендами.

Дизайн Grand Theft Auto 3 йде слідами з його попередників, але дебют голосової акторської діяльності приносить у величезній різниці в досвіді, що робить його багато простіше громаді GTA, щоб зануритися і інвестується у справи Клода. Далі, кожен і Кожна група, до якої стикаються гравці, є унікальними і добре реалізовано одночасно, і місії їм дано, щоб завершити добре з Сюжетна лінія гри теж. Якщо ви власник Xbox і Хочете розважитися з модифікованими обліковими записами GTA, а потім спробуйте GTA 5 модифікований обліковий запис Xbox One, який пропонує CSGO SMURF NINJA.

2. GTA: Сан -Андреас: Братство & Зрада

Як член спільноти GTA, ми всі добре знаємо про Факт, що грандіозна крадіжка авто: Сан -Андреас вважається Одна з найкращих реальних тривимірних трилогії, і там є дуже вагомою причиною підтримки цього факту. По-перше, Карта Grand Theft Auto: Сан -Андреас порівняно більше, ніж попередні грандіозні крадіжки. Не Згадуючи, його сюжетна лінія майже вдвічі перевищує довжину. Додаючи до цього, він також насолоджується найрізноманітнішим персонажі, а саме офіцер Тенпенні, великий дим та Головний герой гри: Карл "CJ" Джонсон.

Над цим, дуже, як і більшість інших грандіозних крадіжок Автоматичні ітерації, GTA: Storyline Story Story Oncline обертається навколо поліцейської корупції та бандитської війни. Але немає дефіцит тих маленьких маленьких субплотів, які цікавлять GTA Геймери, як ми, багато. Рухаючись вперед, Big Smoke's Зрада до цього часу відома як одна з серіалів найбільше Історичні моменти, навіть до цього моменту, поки є Жоден інший грає головний герой, як сам CJ.

Щоб бути конкретним, майже все про грандіозну крадіжку Авто: Серія Сан -Андреас витримує тест часу, але чи є він найкраща сюжетна лінія в ітерації GTA підлягає дискусії. Якщо ви бажаєте модифікованих облікових записів за допомогою миттєва доставка, тоді CSGosmurfninja - це правильне місце йти.

3. GTA: Віце -місто: Верцетті шлях

GTA: Віце -місто розповідає історію Томмі Верчетті та Його вражаючий підйом на висоту титульного Кримінальний підземний світ міста. Крім того, це персонаж дуже ретельно дає життя на екрані Рей Ліотта, чий зображення гангстера в реальному житті Генрі Хілл у фільмі Голлівуду 1990 року: Goodfellas, здається, є Натхнення, що стоїть за відомим головним героєм.

Над цим, здається, майже все віце -місто, здається Отримайте натхнення від відомої голлівудської гангстерської класики, В обох розділах, чи говоримо ми про налаштування або герої, які відіграють велику роль у залученні Історія в житті. Не кажучи вже про те, що Grand Theft Auto: Vice City має власну неабияку частку писанків та довідок про кіно Занадто, починаючи з очевидних посилань на знакові Аль -Пачіно Голлівудська гангстерська класика, як -от шлях Карліто і Шрам. Ви можете придбати модифіковані рахунки як для консолі, так і для ПК на Csgo smurf ninja.

Кінцеві слова

Як і тенденція, тут ми розлучимо свої шляхи на сьогодні, з коротким резюме, всього, що ми дізналися сьогодні. Для початку GTA продавав мільйони з тих пір його дебют наприкінці 90 -х. Крім того, всі GTA Ітерації мали справедливу частку впливу на Жанр відкритого світу в поєднанні. Якщо бути точним, GTA StoryLines посилити хаос, для якого гра відома серед своїх фан -база. І останнє, але не менш важливе, рейтинг кожного GTA ітерація.

Прочитайте далі: Як встановити Ельвуй у World of Warcraft? Змініть свій Інтерфейс!

Данте Узель

З Туреччини, але живе в Індонезії. Гра в ігри 24/7. Вже деякий час переглядав ігри. Також любов до конкурувати в умовах eSports. Подорожі та Написання - це дві речі, які мені подобаються, крім ігор. Ти можеш Зв’яжіться зі мною на gamerssuffice@gmail.com

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Необхідні поля позначені *