Як

Як виправити файл вмісту Заблокованою помилкою

Ви коли -небудь застрягли через заблокований файл вмісту Помилка в парі? Якщо ви це робите, то ви не самотні. Багато Люди, які користуються Steam також Отримайте помилку І ми можемо легко назвати його як "Заблокована пара вмісту" помилка

Ми всі любимо пари, поки вона не почне діяти дивно.

Якщо ви отримаєте помилку пари вмісту, тоді Пара в основному не в змозі оновлювати файли на диск.

Цю помилку можна вирішити різними способами, включаючи повторне встановлення пари. Однак це не належне розчин.

У цій статті ми пройдемо підручник про те, як Для виправлення помилки різними методами.

Давайте розпочнемо.

Як виправити файл вмісту Заблокованою помилкою

Є багато способів виправити помилку. Ходімо через один за одним нижче.

Метод 1: Перевірте антивірус

Однією з основних причин, чому ви отримуєте помилку може бути через антивірусну проблему. У деяких рідкісних випадки, антивірус може блокувати процес встановлення. Це може позначати файли як потенційні загрози, а значить Повідомлення про помилку "Файл вмісту заблоковано" може спливати вгору. 

Найкращий підхід до вирішення проблеми - це Вимкнути антивірус. Ви також можете додати папку гри за винятком Перелічіть так, що антивірус не перевіряє файли. Більше того, ви також можете додати всю папку Steam до список винятків, щоб проблема не виникала Будь -яка з ваших ігор для пари через антивірус. 

Метод 2: Скидання Winsock

Щоб вирішити проблему, ви також можете спробувати скидання Варіант WinSock.

Щоб скинути його, вам потрібно ввести "Netsh Winsock Reset" Підказка Windows.

Щоб відкрити підказку, вам потрібно відкрити Windows + R ключ. Також переконайтеся, що ви запускаєте його як адміністратор.

Після закінчення перевірте, чи ваша помилка була вирішена або не. Якщо ви все ще отримуєте помилку, то не Забудьте перевірити інші методи.

Метод 3: відновлення корумпованих файлів

Іноді, STEAM DOGLADER не вдається завантажити правильні файли, i.Е., Під час завантаження файли може стати відсутнім, або корумпованим. Вирішити Проблема, вам потрібно ще раз перевірити файли гри.

Щоб перевірити файли, вам потрібно перевірити файл цілісність. Клацніть правою кнопкою миші на назві гри та звідти Перейдіть до властивостей. Потрапивши туди, вам потрібно переїхати до місцевого Файли, а потім натисніть “Перевірте цілісність ігрових файлів

пара-локальні файли

Тепер вам потрібно чекати завершення перевірки. Якщо все добре, то це нічого не зробить. Якщо Файли відсутні або пошкоджені, він буде повторно завантажений відсутні файли, перш ніж ви зможете встановити гру знову.

Метод 4: Сканування дисків

Можуть бути шанси на те, що ваш диск пошкоджений або мати поганий сектор. Щоб виключити можливість, вам потрібно Щоб перевірити здоров'я диска.

Для цього вам потрібно відкрити командний рядок Натискання Windows + R. Після закінчення введіть "CMD"

Щоб перевірити накопичувач під назвою "C", вам потрібно ввести "Chkdsk C: /f"

Натисніть Y, щоб підтвердити чек, і дайте йому завершити. Це Повна перевірка накопичувача та виправлення проблем.

Метод 5: Адміністратор

Останній та найефективніший спосіб виправити файл вмісту Заблокована помилка в Steam - це запустити потік як адміністратор. Для встановлення ігор він потребує доступу на диск і без привілею адміністратора, ви просто не можу встановити гру.

Щоб запустити Steam як адміністратор, ви можете натиснути значок Steam, а потім натисніть на властивості.

Перевірка сумісності

Висновок

Це веде нас до кінця нашого підручника про те, як виправити Заблокована помилка файлу в зріт. Отже, який метод ви використаний? Прокоментуйте нижче та повідомте нам про це.

Прочитайте далі: Сканування та ремонт парових ігрових файлів: як керувати

Нітіш Сінгх

Нітіш Сінгх працює в цій галузі п'ять років. Його робота представлена ​​в подібних до Dzone, OpenSource та Geekflare. Він прагне дізнатися про нові технології та має особливий інтерес до blockchain, WordPress, штучний інтелект та ігри. Ти можеш Зв’яжіться з ним на gamerssuffice@gmail.com

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Необхідні поля позначені *