Автори

Ласкаво просимо до Требасофт.com.UA, Безкоштовна онлайн -газета, наповнена новинами, порадами, Статті, майбутні події Інформація, пов’язана з Ігрова індустрія!

Головний редактор - Рупеш Кумар
Електронна пошта: gamerssuffice@gmail.com або rupesh@trackballtech.com

По -перше, я професіонал інтернет -маркетингу, а також Нічний час геймер з широким набором інтересів. Убік Постійно писати про ігри, мені також подобається писати про інші мої захоплення, такі як фітнес, кулінарія, домашній сам проекти та подорожі.

Редактори:

Suman Panwar - бізнес
Електронна пошта: shineonsuman@gmail.com

Я був штатним геймером на YouTube майже 3 роки. Тепер я хочу ризикувати робити справжні новини розміщення. Тут, у геймерів, достатньо, я зазвичай публікую про великі імена і принесіть те, що вони роблять.

Gayathri Gupta - ПК
Електронна пошта: gayathri1991@gmail.com

Ігри в моїй крові. Я випускник IIT і зробив мій доктор наук з інформатики. У віці 22 років я написав кілька ігор та опублікували їх у ігровому магазині. Але я хотів чогось більшого. Тепер я приєднався до цього чудового Команда тут.

Нітіш Сінгх - Ігри
Електронна пошта: NIT0099@gmail.com

Nitish Singh працює в галузі протягом останніх п’яти роки. Його робота представлена ​​в подібних до Dzone, OpenSource та Geekflare. Він прагне дізнатися про нові технології та має особливий інтерес до blockchain, WordPress, штучний інтелект та ігри.

Mayuri Gangwal - Мобільний
Електронна пошта: mayurigangwal@yahoo.співпраця.у

Маюрі Гангваль працює письменником протягом останніх 4 роки. Вона вносить статті про подорожі, Розваги, технології та інше на кілька веб -сайтів. Окрім того, що вона є письменником, вона також співачка та Цифровий маркетолог.

Хая Абіді - консоль
Електронна пошта: abidihaya2000@gmail.com

Інноваційний & кваліфікований ентузіаст цифрового маркетингу з 11 років досвіду розвитку стратегії & Операція різних професійних облікових записів у соціальних мережах, SEO та розвиток контенту. Успішно створений і Опубліковані залучення каналів соціальних медіа для розробки постійно зростаюча спільнота послідовників для клієнтів