ІгорЯкПК

Сучасна Warfare II, що виходить з ладу Windows 11: Виправте це зараз!

Виправити сучасну проблему збоїв II. Темрява!

Гравці повідомили, що Call of Duty Modern Warfare II часто розбивається на ПК, що працюють на Windows, і в той час як Розробники постійно вивільняють патчі, щоб уникнути Помилки, що викликають ці збої, не всі проблеми були адресований. Однак є кілька кроків, які ви можете дотримуйтесь, щоб уникнути відомих проблем, які спричиняють гру розбити.

Ігри для багатокористувацьких ігор часто мучать проблеми з днем ​​запуску і Call of Duty Modern Warfare II не відрізнявся, коли Це вийшло 28 жовтня. Гравці були досить швидкими Визначте та вирішуйте будь-які тимчасові збої, пов’язані з помилками, та Ці обхідні рішення були складені в цьому посібнику.

Коли ви пройдете цей посібник, ви зможете Виправте питання про Call of Duty Modern Warfare II: 2022 Краш у Windows 11. Ми пропонуємо вам застосувати ці обхід у порядку, про який вони згадуються. Загальні виправлення були пріоритетні та поставлені раніше у списку.

Виправлення для виклику обов'язків сучасна війна II 2022 Windows 11

Переконайтесь, що ваша система відповідає мінімальним вимогам Для запуску Call of Duty Modern Warfare II. Не вдалося задовольнити системні вимоги призведе до того, що гра не запуск взагалі або навіть якщо вона працює, система буде Рано чи пізно зустрічайте з якоюсь недієздатною помилкою Гра просто не спрацює.

рекомендовано для вас! Пошкоджена помилка даних PS4: два виправлення, які завжди Працювати!

Завантажте останні оновлення для Call of Duty Modern Війна II

Call of Duty Modern Warfare II отримає купу Оновлення (також масивні) протягом найближчих кількох тижнів та Розробники намагатимуться вирішити більшість питань раніше Запуск першого сезону. Вам доведеться не відставати з останньою версією, щоб грати в гру без зустрічаючи будь -які помилки.

Оновлення MW II на битві.Чистий додаток

Більшість гравців придбали Call of Duty Modern Warfare II 2022 через битву.Чистий додаток. Щоб оновити гру на битві.Сітка, вирушайте до розділу ігор для запуску та Перейдіть на вкладку для сучасної війни II. Перед Кнопка "Play" буде значком COG, натиснувши, яка буде Підніміть меню з купою параметрів, включаючи «Перевірка для оновлень. Клацніть на цю опцію, і запуск буде Перевірте оновлення гри.

Сучасна боротьба з війною II
Кредит на зображення: Геймерам достатньо

Відремонтувати гру

Якщо ви запускаєте останню версію Call of Duty Сучасна війна II 2022 на Windows 11, але гра зберігається Закладання разів і знову, а потім наступне, що ви можете спробувати ремонтує гру, використовуючи вбудовану функцію в Битва.Мережева установка.

Оскільки гра отримує масові оновлення щодня і Тоді файли гри, швидше за все, корумповані і Це вимагає ретельного відновлення файлів, які мають пішов погано.

Параметр "Сканування та ремонт" також доступний у меню Це з’являється після натискання на піктограму COG в межах Синя кнопка "грати" в бою.Чистий додаток.

Якщо ваша копія Call of Duty Modern Warfare II була Придбаний Off Steam, вам потрібно буде використовувати пар Інструмент перевірки, який перевірить цілісність гри файли.

  • Пара.
  • Клацніть правою кнопкою миші на піктограмі Call of Duty Modern Warfare II в Ваша бібліотека, виберіть "Властивості", а потім перейдіть на Вкладка "Локальні файли". Клацніть на опцію, на якій написано "Перевірте цілісність ігрових файлів… 'і дозвольте паровим клієнтам робити відпочинок.

Отримайте останні драйвери GPU

Call of Duty Modern Warfare II заїкається або відстає Windows 11? Ви запускаєте останню версію Драйвер відеокарти? Лише нещодавно гравці повідомили про це Останні драйвери NVIDIA викликали проблеми з аварією з сучасною війною II так залежно від того, що колеги -користувачі Повідомляли в Інтернеті, можливо, вам доведеться отримати Останнє оновлення або повернення до попередньої версії до Уникайте аварій.

На момент написання версії 516.59 повідомляється Найбільш стабільно для виконання Call of Duty Modern Warfare II на картках NVIDIA. Користувачі AMD повинні дотримуватися версії 22.9.1 Щоб уникнути проблем, пов’язаних з водієм.

Клацати ось Щоб дізнатися більше про сучасну війну II.

Закрийте фонові програми

Певні програми, що працюють на задньому плані (фрап, MSI Післяпавер, razer cortex, лише для того, щоб назвати декілька) може зробити Модифікації в середовищі виконання і це часто веде до гри в ігри. Тому ми рекомендуємо вам Закрийте перед собою кожну непотрібну передову програму Запуск Call of Duty Modern Warfare II.

Ви можете використовувати цю програму утиліти під назвою Razer Cortex Для закриття фонових додатків та звільнення оперативної пам’яті та ресурсів для Використання за допомогою ігрових додатків.

Читати далі! Високе використання процесора Windows 10

Перезавантажте Оптимізацію шейдерів

Після оновлення графічного драйвера, шейдер Процес компіляції буде ініційований, але іноді ви можливо, знадобиться вручну перезапустити процес компіляції з Налаштування. Переконайтесь, що компіляція шейдерів завершилася Перш ніж стрибати в гру. Поки ви можете завантажити на карти Навіть коли компіляція шейдерів не закінчилася, ми запропонуйте вам чекати, поки процес буде завершено Уникайте випадкових помилок.

Відновити конфігурації розгону

Тоді як розгін може бути найпростішим способом посилити ваше Продуктивність відеокарти, це серйозно перешкоджає Стабільність обладнання. Ми отримали входи від Користувачі серій GTX 30, які викликають Duty Modern Warfare II розбився рідше, запускаючи свої картки в Налаштування запасів.

Візуальна перевстановлення пакету C ++

Якщо сучасна війна II все ще розбивається на Windows 11, це є Час відновлення візуального C ++ перерозподілу встановлення на вашій системі. Виберіть правильну версію візуального c++ Перерозподілення для вашої системи з цієї сторінки та перезапуску Ваша система для завершення установки.

В останній час, щоб виправити Call of Duty Modern Warfare II Збій Windows 11

Хоча це може здатися жахливо, єдиний варіант залишився зараз було б, щоб переробити всю гру, але є ще Немає гарантії того. Однак варто повернути постріл, якщо Згадані вище кроки нічого не виправляли.

Aaditya Sharma

Die Hard Fan of Call of Duty Series! Я маю Xbox One і Nitro 5 (але я в основному граю на своєму ноутбуці, тому що я люблю більш високу частоту кадрів), але я не граю на своєму телефоні! Завжди хотів бути пілотом, але в кінцевому підсумку навчався ліки! Ви можете зв’язатися зі мною на gamerssuffice@gmail.com

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Необхідні поля позначені *