Як

imessage не працює над Mac? Дотримуйтесь цих 4 методів Вирішити помилку

Спробуйте ці 4 основні методи вирішення проблеми imessage Мак.

imessage - це остаточна служба обміну миттєвими повідомленнями Яблук. Це чудова альтернатива за замовчуванням послуга. За допомогою imessage ви можете надсилати повідомлення будь -якому з яблуко пристрої наприклад, iPod, iPhone та багато іншого. Він також надсилає місця та засоби масової інформації для інших користувачів imessage. Крім того, він підтримує Синхронізація на одному або декількох пристроях.

Якщо ви часті користувачі imessage, Можливо, ви зіткнулися з цим. Для екземпляр, він іноді не надсилає повідомлення, застряг на Відображення або показ повідомлення не доставляється. Що б не було Причина полягає в тому, коли спілкування між додатком та Сервер закінчується, він створює проблему.

У деяких випадках повідомлення не синхронізуються між собою пристрої, залишаючи вас замислитися, у чому проблема. Отже, якщо Ви також шукаєте рішення для виправлення 'imessage не працює над Mac", Нижче наведено кілька методів, описаних для вирішення цієї помилки.

Також читайте:
Знайте, як видалити фотографії з iCloud у 3 простих Методи
Як важко перезавантажити iPhone 11, 11 Pro та iPhone 11 Pro Максимум

1. Знову ввійдіть і вхід

Деякі програми стають нестабільними після оновлення. Це Поширена проблема, що помічена в кожному пристрої. Отже, ось що Спочатку ви можете знову надіслати imessages.

  • Відкрийте додаток Messages на своєму пристрої, а потім перейдіть до уподобання. 
  • Виберіть обліковий запис iMessage, а потім вийдіть.
  • Поверніться до переваг imessage, а потім підпишіть у. Введіть ідентифікатор Apple та пароль для надсилання повідомлення. 
  • Після підписання створити повідомлення для перевірки, якщо це процес працює.

1. Знову ввійдіть і вхід

2. Перезавантажте свій Mac

Другий метод, який ви можете використовувати, коли imessage не є Робота над Mac - це перезавантажити Mac. Іноді програмне забезпечення Пов’язані проблеми та помилки можуть бути виправлені, перезапустивши пристрій. Перезапуск може допомогти MAC звільнити використаний простір і для оптимізації пам'яті.

  • Натисніть управління + клавіші викидання, щоб перезапустити пристрій.
  • Або натисніть на меню Apple, щоб вибрати перезапуск командування. 
  • Ви також можете використовувати кнопку CONDION + Command + перезапустити MAC.
  • Ви також можете вимкнути Mac, щоб ваш пристрій відпочивав деякий час, а потім на нього пізніше.  

2. Перезавантажте свій Mac

3. Перевірте, чи є налаштування imessage/обліковий запис Налаштований

Щоб перевірити це, натисніть Налаштування під повідомленнями. З Уподобання служби керує додатком та даними обміну повідомленнями пов'язаний з вашим номером телефону та ідентифікатором Apple. По -перше, перевірте Ваш статус входу у вікні переваги. Перевірити Доступні методи у вашому обліковому записі та галочка всі поля. Також переконайтеся, що адреса електронної пошти та номери телефонів Ви додали, правильні. Якщо ні, відредагуйте їх, щоб отримати повідомлення.

Далі ви побачите коробку "Почніть нові консервації" з переліченими нижче контактами. Ви закінчили. Почніть спілкуватися в чаті та ділитися ЗМІ з imessage.

3. Перевірте, чи налаштовано налаштування imessage/облікового запису

4. Перевірте наявність оновлень Mac

Якщо ви все ще не можете використовувати imessage на Mac, оновіть пристрій до останньої версії. Перейдіть до Appstore та оновіть Остання версія.

Наступного разу, коли ви застрягли з Імсесом Працюючи над Mac, спробуйте вищевказані рішення. Сподіваємось, один або Інше рішення працює з вашим Mac. Якщо проблема продовжується, а потім поговоріть із підтримкою Apple Mac.

Продовжуйте прокручувати Геймерів достатньо Щоб отримати останні оновлення технологій.

Майурі Гангваль

Маюрі Гангваль працює письменником протягом останніх 4 роки. Вона вносить статті про подорожі, Розваги, технології та інше на кілька веб -сайтів. Окрім того, що вона є письменником, вона також співачка та Цифровий маркетолог. Ви можете зв’язатися з нею за адресою gamerssuffice@gmail.com

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Необхідні поля позначені *