ПопулярнийІгорІнтернетНовини

Як життя ти можеш зняти жанрову короля

У лютому 2000 року, The Sims, Випущений Максісом, взяв Світ штурмом і по суті створив жанр гри-моделювання. З тих пір багато конкурентів, люблю Віртуальні сім'ї і більше ризикових назв, як Сингло, намагалися вкрасти ринок.

Кожен з них зазнав невдачі, і The Sims мати залишився королем, звільнивши кілька пакетів розширення, нові версії та вдосконалені функції, які переробляють серію Кожні кілька років. Однак майбутній парадокс Techtonic грі Життя від вас налаштований на жанр.

Жанровий король

Перш ніж дивитися на неймовірні функції, як повідомляється включений у Життя від вас, Давайте подивимось на течію Правитель жанру, The Sims.

Початкова гра продала понад 16 мільйонів одиниць протягом його тривалість життя. У 2004 році, Sims 2 було запущено, Пропонуючи розширену 3D -графіку (не вистачає від оригіналу Назва), кращий геймплей та більш приваблива розповіді. До 2006 року гра продала понад сім мільйонів примірників. У період з 2005 по 2008 рік, Sims 2 також породили Вісім пакетів розширення.

Після пристойного пробігу гра знову розвивалася з випуск Sims 3 у 2009 році. Пропонуючи відкрите Світ та багато революційних особливостей, включаючи Інструмент Create-A-A, гра продала понад 10 мільйонів копії. Він також забезпечив 11 пакетів розширення та дев'ять матеріалів пачка.

Прагнучи революціонізувати гру, Maxis та EA представили Sims 4 у 2014 році. Ця версія, яка повернулася Назад до екранів завантаження, широко критикували. Однак, Продали понад 10 мільйонів примірників гри, а також 30 мільйонів додатків.

З 25 пакетами комплектів, 19 пакетами матеріалів, 12 ігрових пакетів та 15 Пакети розширення, Sims 4 мав безперервний випуски з 2014 року і запропонували багато варіацій грі. Однак, Проект Rene, По чутках Sims 5, офіційно оголосили виробництво в 2022 році і планується запустити або в Кінець 2024 року або в 2025 році.

Життя від вас

З багатьма шанувальниками The Sims набридне від Поточна ітерація гри, незважаючи на її рух, щоб дозволити ширший спектр гравців, включаючи ті Гра в мобільні слоти за допомогою смартфонів та планшетів, розмови про альтернативи гри були загальний. Rod Humble, колишній керівник EA, який був інструментальний у успіху The Sims, був у перед цією дискусією і незабаром об'єднався з парадоксом Технічний.

Хоча офіційно не змагатися The Sims, Життя від вас вже рекламували як гру Це раз і назавжди змастіть жанрову короля. Це завдяки багатьом функціям гри, які, як очікується, встановлюють Стандарт для всіх майбутніх симуляторів життя.

Відкритий світ та будівельник світу

Життя від вас обіцяє цілком відкритий світ для Дослідіть, що, правда, не є новою концепцією. Однак, Вболівальники не соромилися визнати свій гнів про те, що це не є включений у Sims 4.

Більше, ніж просто пропонувати відкритий світ під час ігрового процесу, Життя від вас також постачається з світовим редактором як частина стандартної гри. Це дозволяє гравцям формуватися і Змініть все своє царство, як вважають за потрібне - не лише багато Їх SIM має власність.

Поки EA випустив світовий редактор для Sims 3, Це була окрема програма, яка була пронизана помилками і важко освоїти. З моменту його припинення, The Sims не мав альтернативної пропозиції, з Майже нульові варіанти налаштування світу в Sims 4.

Розмови

На відміну від The Sims, який використовував тепер знаковий Simlish мова в грі з моменту першої франшизи ітерація, Життя від вас робить речі більш особистими Використовуючи англійську мову. Це дозволяє гравцям бути прихильними до розмови, що відбуваються між персонажами в грі.

Крім того, цей майбутній тренажер дозволяє вводити Спеціальні відповіді, які дозволять гравцям заглиблюватися ситуації та керування розмовами більш природно - як вони У реальному житті.

Інструменти творця

Життя від вас прагне зробити гру повністю Унікальний для кожного гравця, включаючи здатність робити власні предмети для використання в грі.

Гравці можуть формувати, текстуру та створювати унікальні предмети за допомогою Інструмент редактора об'єкта. Це можна зробити для будь -чого з сміття до ліжок і приносить творчу силу в гру що The Sims ніколи не досяг.

Моди

Один з найбільш найбільш Виділені функції на Життя від вас - кількість мод, які він підтримує. Гра підтримує нескінченні модифікації, які можуть бути запрограмований, скориставшись інструментами студії Використовується для гри. Насправді творці стверджують, що це Життя від вас Буде найбільш модним симулятором у історія.

Ці моди включають все, від створення кар’єри до Унікальні сюжетні лінії, і вони також можуть бути завантажені в Щедра платформа спільноти, яка розпочнеться поряд з Гра - що стосується ентузіастів, щоб поділитися своєю творчістю інші.

Геймплей

Окрім вже згаданого відкритого світу, Життя від вас не обмежує гравців лише їх SIM, як це робить нинішній жанровий король. Натомість, натиснувши У будь -якому SIM у всьому світі можна буде взяти під контроль про нього і направляти своє життя так, ніби це головне гравець Сім.

Ця функція дозволяє отримати більший контроль над світом великий. Це також дозволяє гравцям Сприйняття навичок і не зупиняйте їх симів робити речі, які також Негативно впливає на життя їх поточного SIM або просто дратуйте їх.

Висновок

Незважаючи на дату випуску раннього доступу Затримка один раз, Життя від вас Вже є масивна фан -база. З Гра виглядає як грізний суперник The Sims потрібно було, змушуючи Максіс переосмислити його Внесок знакового симулятора в жанр.

З Sims 5 (або Проект Rene) все ще у ранньому розвитку, Життя від вас обов'язково засмучений Жанр у великому - але, звичайно, непоганий -.

Прочитайте далі: GTA Vice City Mouse Випуск: Як це виправити на Windows?

Данте Узель

З Туреччини, але живе в Індонезії. Гра в ігри 24/7. Вже деякий час переглядав ігри. Також любов до конкурувати в умовах eSports. Подорожі та Написання - це дві речі, які мені подобаються, крім ігор. Ти можеш Зв’яжіться зі мною на gamerssuffice@gmail.com

Пов’язані статті

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Необхідні поля позначені *