укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Веб-дизайн і впізнаваність сайтуВеб-дизайн для компании - как фасад для здания
Веб-дизайн для компанії -
 як фасад для будівлі
Презентабельний і якісний дизайн сайту в наш час - це не розкіш, а пряма необхідність. Адже кількість сайтів в мережі інтернет безперервно росте, збільшується конкуренція між веб-ресурсами. Зростає і кількість кваліфікованих фахівців, здатних створити якісний веб-дизайн. Загальний рівень дизайнерської кваліфікації всюди збільшується, тому вимоги до сучасного дизайну дуже високі. Переходячи з пошукових систем на погано оформлену сторінку сайту, відвідувач зрозуміє, що сайт не вартий його уваги, і швидко покине такий сайт. Відмова від відвідування сайту може статися і також від враження, що веб-ресурс застарів і, можливо, покинутий. Такий висновок відвідувач може зробити, якщо побачить на головній сторінці сайту застарілу або давно неактуальну інформацію кількарічної давнини.

У даній статті описуються методи веб-дизайну, завдяки яким можна підвищити презентабельність сайту, створити враження його неповторності, актуальності та важливості.

 Коротко про функції, які виконує дизайн веб-сайту:

- Залучення уваги відвідувачів сайту за допомогою кольорових рішень, шрифтового оформлення, графічних елементів, анімації;

 - Створення унікального зовнішнього вигляду, який відрізняє компанію від конкурентів;

-  Дає можливість ефективно розмістити вичерпне інформаційне наповнення, яке буде доступним і читабельним.

 Впізнаваність сайту

 Якісний дизайн веб-сайту дозволить веб-ресурсу не загубитися серед мільйонів інших сайтів. Щоб сайт був конкурентоспроможним, потрібно бути впізнаваним і мати характерні відмінності від сайтів аналогічної тематики.

 Наприклад, більшість всесвітньо відомих фірм володіють унікальним дизайном логотипів і сайтів, їхню рекламу сходу можна впізнати за фірмовим стилем. Така популярність і впізнаваність бренду компанії приносить величезний прибуток своїм власникам. Тому створення унікального дизайну для сайту, звичайно ж, є набагато вигіднішим, ніж "шаблонний" дизайн, який часто пропонують деякі веб-студії. Чи варто економити на якості веб-дизайну сайту? Для серйозних компаній це було б помилковим кроком.

Зовнішній вигляд сторінок повинен бути єдиним на всьому сайті. У результаті впізнаваність сайту стане важливим аргументом у боротьбі з конкурентами за аудиторію постійних клієнтів.

 Інформаційне наповнення сайту

Хороший дизайн інтернет сайту передбачає зручне донесення інформації до клієнтів в повному обсязі. При перегляді сторінок веб-сайту з якісно реалізованим дизайном, у відвідувача складається позитивна думка про значення змісту. Дизайн підкреслює інформаційну значимість повідомлення. Використання читабельних шрифтів і колірних рішень, підтримка текстової інформації ілюстраціями, табліцамі і діаграмами зроблять сайт зрозумілим і цікавим для клієнтів.

Останні коментарі до сторінки
«Веб-дизайн і впізнаваність сайту»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар