укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Веб-дизайн і сприйняття інформації сайту


Веб-дизайн и восприятие информации сайта
Дизайн сайту - дуже важливий елемент впливу на Інтернет-аудиторію. Приміром, найчастіше, коли читач купує книгу, журнал або газету, в першу чергу він звертає увагу на логотип, назву і оформлення друкованого видання. А вже потім знайомиться зі змістом та інформаційним наповненням.На вибір читача вплине також наявність цікавих ілюстрацій, зручний читабельний шрифт, і звичайно ж, вдалий дизайн. Хороший дизайн видання - це 80% того, що читач придбає саме його. Давно відомо, що людина краще запам'ятовує візуальну інформацію, ніж текст. Враховується цей факт і при створенні сайту.

 При створенні сайту, чи то корпоративний сайт, сайт-візитка, інтернет-магазин, бізнес-сайт, інформаційний портал або інший веб-ресурс, має величезне значення, як цей сайт буде оформлений. Саме веб-дизайн визначає комфортність відвідувачів під час ознайомлення з матеріалами сайту.

При створенні і розробці веб-дизайну, слід звертати увагу на комфортне і зручне сприйняття інформаційного змісту сайту. Текст не повинен зливатися з фоном сторінки, інакше він буде не читабельним. А це негативним чином позначиться на популярності веб-ресурсу, і відповідно, на прибутку, який сайт приносить власникам. При використанні графічних і анімаційних елементів, слід знати міру. Краще за все застосовувати їх для акцентування уваги і виділення важливого тексту. Так, ілюстрації дуже добре розбавлять монотонне нагромадження рядків у великих текстових масивах. Також великі тексти, для забезпечення зручного читання, потрібно розділяти на глави і підзаголовки.

Як можна побачити, принципи веб-дизайну мають багато спільного з поліграфічним дизайном. Однак інтернет-ресурси все ж мають принципові відмінності від друкованих видань. Адже у веб-сайтах присутня інтерактивна складова, користувач, в залежності від різних варіантів своїх дій, часто може ховати, переміщати, викликати деякі елементи на сторінках веб-ресурсу. Саме така динамічність, інтерактивність відрізняє веб-сайти від друкованих видань.

У цілому, при розробці дизайну сайту справжні професіонали веб-дизайну прагнуть досягти легкості сприйняття інформації відвідувачами, і зручності здійснення дій користувачем.


Останні коментарі до сторінки
«Веб-дизайн і сприйняття інформації сайту»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар