укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Facebook офіційно відкрив вихідний код технології HipHop for PHP, яка дозволяє транслювати php-скріпти у високооптимізований C++ код


  2010-03-12 16:53:12
«Технології» - Світ

PHP, як і інші скріптові мови, такі як Perl, Python та Ruby, мають серйозні переваги в плані продуктивності роботи програміста. PHP легко вивчити, на ньому легко писати і читати вихідний код. З іншого боку, скріптові мови, як відомо, менш ефективні, коли справа доходить до економії обчислювальних ресурсів.

Один з поширених способів вирішення цієї проблеми є переписати найбільш складні частини PHP програми безпосередньо в C++, як PHP Extension. Це багато в чому перетворює PHP на проміжний прошарок між візуальним виглядом, який забезпечується протоколом HTML, і логікою програми, написанною на С++. З технічної точки зору це працює добре, але різко скорочує кількість інженерів, які здатні працювати з проектом. Навчання С++ є лише першим кроком до написання розширень PHP, друга полягає в розумінні Zend API.

Тому і була поставлена задача оптимізації роботи частини системи, написаної на PHP. Все ж щомісяця серверам мережі Facebook доводиться обробляти на запити відвідувачів більше 400 мільярдів PHP-сторінок, тому питання продуктивності в такій високонавантаженій системі стоять дуже гостро.

Відкривши вихідний код технології HipHop, розробники сподіваються привернути увагу з боку IT спільноти і продовжити розвиток технології, яка має оптимізувати роботу великих веб-сайтів, що працюють під керуванням PHP.

За матеріалами
developers.facebook.com


Останні коментарі до сторінки
«Facebook офіційно відкрив вихідний код технології HipHop for PHP, яка дозволяє транслювати php-скріпти у високооптимізований C++ код»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар