укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Всеукраїнський конкурс «Безпечний інтернет» для учнів 1-11 класів​


  2019-02-02 19:03:26
«Конкурс» - Україна

Безпечний інтернет. Всеукраїнський конкурс для учнів 1-11 класів​

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ»
ДЛЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ​

 

5 лютого 2019 року у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету. Освітній проект «На Урок» долучається до ініціативи і проводить конкурс, у якому діти перевіряють та поглиблюють власні знання про правила поведінки в інтернеті й одразу отримують нагороди за правильні відповіді. 

 

Безпечний інтернет. Всеукраїнський конкурс для учнів 1-11 класів​

 

Безкоштовний конкурс, який об'єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп'ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті; допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі; актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.

Говорячи про правила, ми маємо на увазі не перелік обмежень і заборон, які нудно читати навіть дорослим. Наш конкурс допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.
В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет. Конкурс триватиме до 20 лютого 2019 року.

 

Безпечний інтернет. Всеукраїнський конкурс для учнів 1-11 класів​

 

ОСОБЛИВОСТІ ФОРМАТУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ

Конкурс проходить у зручному онлайн-форматі. Завдання потрібно розв'язувати прямо на сайті, куди можна потрапити з комп'ютера або планшета, під'єднаного до інтернет-мережі.
Учень сам обирає час для участі в конкурсі (в проміжку, зазначеному організаторами), проте всі завдання потрібно розв'язати за один раз, вклавшись у 40 хвилин.
Після завершення роботи на завданнями учень побачить свій результат та зможе отримати свою нагороду.

 

ІНСТРУКЦІЯ УЧНЮ

Зайти на сайт з кодом доступу (ввести наданий вчителем пароль на сторінці naurok.com.ua/start та обрати конкурс).
Виконати завдання конкурсу у відведений для цього час.
Після оголошення результатів отримати нагороди (завантажити їх можна, зайшовши за допомогою індивідуального коду на сторінку naurok.com.ua/start).

 

ІНСТРУКЦІЯ ВЧИТЕЛЮ

Подати заявки (ви обираєте клас та вказуєте його букву, заявка від кожного класу подається окремо).
Додати учнів у заявку (додаєте у створену заявку дані учнів по одному або списком).
Роздрукувати коди доступів для учнів та батьків (персональні коди доступу створюються для кожного учня автоматично, вам необхідно роздрукувати і передати дані учасникам).

 

НАГОРОДИ

Ми підтримуємо бажання кожного учня України оцінити свої знання про безпечне користування інтернетом. Тому, незалежно від результатів конкурсу, кожен учасник отримає електронний сертифікат про участь. Переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.
Кожен вчитель, чиї учні візьмуть участь в конкурсі «Безпечний інтернет», отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.

Джерело: https://naurok.com.ua/


Останні коментарі до сторінки
«Всеукраїнський конкурс «Безпечний інтернет» для учнів 1-11 класів​»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар