укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

«Пишемо про інформаційну безпеку» — конкурс статей у Вікіпедії триватиме з 1 по 30 квітня 2018 року


  2018-03-27 12:04:40
«Конкурс» - Україна
Пишемо про інформаційну безпеку. Конкурс статей у Вікіпедії триватиме з 1 по 30 квітня 2018 року
 
Компанія Cisco спільно з ГО «Вікімедіа Україна» оголошує конкурс «Пишемо про інформаційну безпеку». Мета проекту — наповнити Вікіпедію актуальними статтями про технології інформаційної безпеки українською мовою. Конкурс триватиме з 1 по 30 квітня 2018 року. У цей період усі охочі зможуть долучитися до написання, перекладу чи доповнення статей із запропонованого організаторами списку чи вибрати власну тему для наповнення Вікіпедії.

«Сьогодні питання інформаційної безпеки є вкрай важливими для України, особливо з огляду на масштабні кібератаки минулого року та загальну ситуацію у світі. Привертаючи громадську увагу до технологій кібербезпеки, Сisco бажає зробити свій внесок у розвиток цієї сфери в країні. Ми прагнемо, щоб українці краще розумілися на подібних питаннях та вміли захистити себе у цифровому середовищі», — зазначив голова представництва Cisco в Україні та країнах СНД Олег Боднар.

Участь у конкурсі може взяти будь-який зареєстрований користувач Вікіпедії. Для цього потрібно створити або доповнити статтю згідно з правилами Вікіпедії і позначити її відповідним шаблоном. Також протягом усього конкурсного періоду є можливість редагувати свої статті. Журі, яке складається з ентузіастів української Вікіпедії, перевірятиме конкурсні статті у травні, після чого будуть оголошені переможці. Автори, що зроблять найбільший та найякісніший внесок у розробку та створення контенту щодо інформаційної безпеки, отримають цінні призи від організаторів.

Переможці отримають цінні призи від організаторів. Церемонію нагородження буде проведено приблизно через місяць після закінчення конкурсу.

 

Як взяти участь у конкурсі:

1. Зареєструватись у Вікіпедії (якщо ще не зареєстровані) та увійти.

2. Створити статтю(із списку запропонованого оргкомітетом на сторінці конкурсу) або доповнити існуючу статтю у Вікіпедії з урахуванням вимог та правил конкурсу.

3. Поставити шаблон {{Пишемо про інформаційну безпеку|ім’я користувача}} на сторінці обговорення статті і вказати свій нік у вікіпедії замінивши текст ім’я користувача в шаблоні. (Якщо стаття перекладена з іншого мовного розділу, поставити також шаблон {{Перекладена стаття}}, наприклад, {{Перекладена стаття|en|MD5(назва англійською)|станом на 15 квітня 2018 року}}).

4.Стаття автоматично надійде на розгляд жюрі, до уваги братиметься стан статті на 04.2018.

5. Протягом конкурсного періоду покращувати статті, зокрема, врахувавши побажання жюрі.

6. Повторювати кроки 2-5 скількимога більше, частіше, цікавіше, науковіше, віківікніше.

Детальніше дивіться на сторінці: 

 

* * *

 

Для довідки:

Вікіпедія – вільна онлайн енциклопедія, яку може редагувати кожна людина, що має доступ до Інтернету. Українська Вікіпедія є найбільшою україномовною енцикопедією, що на сьогодні містить понад 770 тисяч статей.

Cisco — світовий лідер в області інформаційних технологій, з 1984 року сприяє розвитку Інтернету. Працівники, партнери та рішення, які розроблюються компанією, забезпечують безпечні з’єднання, допомагаючи скористатися перевагами цифрових технологій майбутнього вже сьогодні.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» є відділенням «Фонду Вікімедіа» в Україні і займається популяризацією вікіпроектів «Фонду Вікімедіа», найвідомішим серед яких є Вікіпедія, залученням до Вікіпедії нових знань, користувачів та розвитком вікіспільноти в Україні.


Останні коментарі до сторінки
««Пишемо про інформаційну безпеку» — конкурс статей у Вікіпедії триватиме з 1 по 30 квітня 2018 року»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар