укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

В Україні стартував проект з безкоштовної IT-освіти для дітей


  2016-12-09 20:51:39
«ІТ-освіта» - Україна

Незалежно від того, яку професію людина хоче опанувати – знання ІТ допоможуть їй стати більш затребуваним професіоналом у майбутньому. Для сучасного світу подібні навички є такими ж важливими, як читання й письмо. Саме тому такі країни, як США, Фінляндія й Великобританія впровадили навчання ІТ з початкової школи. В Україні також розуміють необхідність змін, проте, зважаючи на такі фактори, як застаріла технічна база й дефіцит бюджету, темпи їх здійснення уповільнюються. Створення альтернативної освітньої моделі може внести реальні позитивні зміни до ландшафту ІТ-освіти й допоможе школярам розвинути аналітичне мислення та забезпечить навичками, котрі необхідні в сучасному світі.
Діти люблять грати в комп’ютерні ігри, але це виглядає так, ніби вони можуть читати, не вміючи писати. Правильне застосування механіки гейміфікації може зробити засвоєння матеріалу таким же корисним, як і веселим. Вивчення дітьми основ програмування належним чином сприятиме вирішенню двох найбільших освітніх проблеми українських шкіл: низької мотивації навчання і низького рівня розуміння комп’ютерних наук.

 

В Україні стартував проект з безкоштовної IT-освіти для дітей

Фонд BrainBasket спільно з Академією кодування та Міратех запустили проект з безкоштовного IT-навчання дітей 9-11 років. Стартувало навчання 1 грудня 2016 року.

Програма базується на курсах британської ініціативи CodeClub.org.uk і сфокусована на вивчення дітьми візуальної мови програмування (Scratch).

Спочатку проект стартує в Києві, Одесі та Львові, а до кінця року планується запуск груп ще у 10 обласних центрах. Також у планах Фонду – запуск курсів для дітей у віці 6-8 років (Scratch Jr) і 11-13 років (Python, HTML/CSS).

Процес навчання буде проходити в позаурочний час на базі існуючих навчальних хабів в рамках проекту Technology Nation – бібліотек і локацій партнерів. Самі курси для дітей будуть викладати ментори програми Technology Nation, IТ-волонтери, а також шкільні вчителі.

Подати заявку на участь в проекті можна на сайті http://brainbasket.org/kids/​. BrainBasket також запрошує IТ-фахівців в якості волонтерів, реєстрація та вимоги дивіться на сторінці: http://brainbasket.org/join-as-mentor/ 

Ініціатива реалізується в рамках проекту Technology Nation – всеукраїнської програми Фонду BrainBasket з вивчення основ програмування.

BrainBasket Foundation є некомерційною, неурядовою організацією, яка спрямована на поліпшення якості IT-освіти, а також збільшення кількості IT-фахівців в Україні.

 

.

Докладніше читайте на сайті: http://brainbasket.org/kids/​


Останні коментарі до сторінки
«В Україні стартував проект з безкоштовної IT-освіти для дітей»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар