укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

30 березня 2015 року розпочнеться безкоштовний курс «Основи інформаційної безпеки»


  2015-03-26 10:04:18
«Курси» - Україна
Антивірусна лабораторія Zillya! спільно з освітнім ресурсом Prometheus оголошує про старт першого безкоштовного українського інформаційного курсу «Основи інформаційної безпеки».
Дата початку курсу - 30 березня 2015 року.
Стрімкий розвиток інформаційного суспільства, зокрема мережі Інтернет, створює нові загрози в нашому житті. Сучасний світ потребує нових знань, котрих не дають в школах і більшості університетів. Мільйони людей користуються комп’ютерами, знають про існування вірусів, але не розуміють, як себе убезпечити від їх дій. Саме про це йтиметься в даному курсі. Ми розповімо про сучасний електронний світ, і як вижити в океані існуючих кіберзагроз, захистити свої особисті дані та фінанси.
Тож головна мета курсу: донести до користувача базові правила поводження з персональною інформацією в умах реального зближення фізичного та віртуального світів.


Автором і ведучим курсу виступає Олег Сич, технічний директор лабораторії Zillya-АнтивірусОлег Сич, технічний директор лабораторії Zillya-Антивірус, доцент Кафедри захисту інформації Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ КПІ. Має більш ніж 15-річний досвід роботи в галузі інформаційної безпеки, у тому числі розробки антивірусного програмного забезпечення.
Курс буде корисний практично кожному, хто в повсякденному житті стикається з комп'ютерами, смартфонами, планшетами, користується соціальними мережами, електронною поштою або просто шукає інформацію в глобальній мережі Інтернет. Крім того, для засвоєння матеріалів не потрібно специфічних технічних або прикладних знань.
В рамках курсу слухачі зможуть дізнатися про те:
• Які існують основні кіберзагрози, хто і навіщо їх створює.
• Кого частіше атакують і чому не можна легковажно ставитися до погроз сучасного інформаційного суспільства.
• Як захистити особисту інформацію від втрати або крадіжки. Окремо буде розглянута тема безпеки електронних фінансів.
• Прості і доступні принципи безпечної роботи з мобільними пристроями, зокрема, смартфонами і планшетами.
Отримати більш детальну інформацію про курс, а також пройти реєстрацію для того щоб стати його слухачем можна за наступним посиланням: http://edx.prometheus.org.ua/

Останні коментарі до сторінки
«30 березня 2015 року розпочнеться безкоштовний курс «Основи інформаційної безпеки»»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар