укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

29 березня 2015 року Україна переходить на літній час


  2015-03-25 21:10:43
«час» - Україна
29 березня 2015 року о третій годині за київським часом відбудеться перехід на літній час, за допомогою переведення годинників на одну годину вперед. Це відбувається у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України» на території України

Україна використовує перехід на літній час так само, як і більшість країн Європи, зокрема, всі країни-члени ЄС (Європейського союзу). Перехід на літній час, коли стрілки годинників зсуваються на одну годину вперед, зазвичай здійснюється останньої неділі березня, а повернення на звичайний «зимовий» час відбувається в останню неділю жовтня.

Щорічний перехід на літній час і, відповідно, повернення на поясний застосовується зараз майже у 80 державах світу, у деяких з них на всій їхній території, а у деяких частково. Майже 170 країн не користуються сезонним часом.  Оскільки головна ідея такого переходу полягає в оптимізації використання світлої частини дня, це дозволяє економити електроенергію на освітленні. В той же час подібної економії майже немає у тих місцевостях, що розташовані ближче до екватора, а також у приполярних регіонах Землі.
Останні коментарі до сторінки
«29 березня 2015 року Україна переходить на літній час»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар