укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Скоро: музей інтернету в Берліні


  2015-02-19 16:54:01
«Музеї» - Берлін
еспресо тв


Вже наприкінці 2015 року в Берліні відкриють перший у світі музей, присвячений Інтернету. Новий музей вже отримав назву "internetmuseum.berlin", пише Mainpeople.


Планується, що він розкинеться на 1.000 квадратних метрів, і на них розповідатиметься про розвиток Інтернету з моменту його появи в 1962 році і до нашого часу. Автори проекту хочуть виставляти в музеї техніку, яка допомагала розвитку всесвітньої мережі, а також влаштовувати в ньому виставки цифрового мистецтва.

Наразі організатори ведуть збір коштів на відкриття музею за допомогою краудфандінгу, а також намагаються залучити до справи найбільші німецькі технічні компанії.

"Інтернет - найінноваційніша ідея двадцятого століття, - каже представниця "internetmuseum.berlin" Поліна Расзея. - Він так сильно впливає на найрізноманітніші аспекти нашого життя, що людям важливо знати його минуле і розуміти, як він працює, щоб користуватися ним безпечно, успішно і відповідально. Тому ми плануємо не тільки показувати історичні об'єкти, а й організовувати воркшопи, інтерактивні інсталяції та
різні заходи. Освітня складова музею не менш важлива, ніж розважальна".

Докладніше  на сайті: http://espreso.tv/

Останні коментарі до сторінки
«Скоро: музей інтернету в Берліні»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар