укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Статті про інформаційні технології

Статті про галузь IT, веб-розробку, програмування, інтернет
Сортувати:    За датою    За розділами

Що таке інтернет-маркетинг, для чого він потрібний, які переваги і недоліки проведення рекламних кампаній в Інтернеті, а також відповіді інші питання у цій галузі. 

Статті, які можуть стати корисними для того, щоб підтримати Ваш сайт на поверхні інформаційного моря мережі Інтернет

З чого почати створення сайту, визначення його завдань і функціональності, етапи розробки, що робити з сайтом далі, та інші цікаві питання.

IBM: п’ять інновацій

IBM представила восьмий щорічний список п’яти перспективних технологій, які, на думку фахівців корпорації, протягом найближчої п’ятирічки зможуть вплинути на наше життя, роботу і стиль спілкування. Прогноз заснований на ринкових тенденціях і соціальних процесах, а також розробках дослідних лабораторій IBM.

Інформатика як галузь знань, як і суміжні сфери інформаційних технологій, вимагає особливого підходу до викладання й пояснення породжуваних нею термінів. Вона є постійно мінливою і при цьому незвичайно цікавою. Тому описати терміни, що використовуються в інформатиці - це досить складне завдання. Хоча б тому, що розвиток сфери інформаційно- комп’ютерних технологій у порівнянні з іншими галузями світової економіки відбувається найбільш високими темпами.

методика і технологіяБез тестів сьогодні не обходиться жоден викладач, будь то шкільний вчитель чи професор багатотисячного онлайн-курсу. Вибір варіанту з декількох - не єдина можливість: в опитування можна вставляти картинки та відео, змінювати формати завдання майже до безкінечності. Edutainme представили сім сервісів, які полегшать підготовку і проведення тестування.

Вірус Petya може атакувати знову. Як виявити сліди зараження. Як вберегтися.Масштабний кібернапад на українські державні та комерційні компанії може повторитися. Про це попередила українська команда реагування на кіберзагрози CERT-UA, яка працює під управлінням Держспецзв’язку. Як виявити сліди зараження? Як вберегтися? Читайте у наступній статті.