укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Статті про інформаційні технології

Статті про галузь IT, веб-розробку, програмування, інтернет
Сортувати:    За датою    За розділами
методика і технологіяБез тестів сьогодні не обходиться жоден викладач, будь то шкільний вчитель чи професор багатотисячного онлайн-курсу. Вибір варіанту з декількох - не єдина можливість: в опитування можна вставляти картинки та відео, змінювати формати завдання майже до безкінечності. Edutainme представили сім сервісів, які полегшать підготовку і проведення тестування.
02-02-2015
Що таке ADSL
Словник інтернет-термінів допоможе швидко освоїтися у світі складних понять, захованих за нагромадженням абревіатур, пов’язаних з інтернет-технологіями (HTTP, URL, TCP/IP і т.д.) і термінів з галузі інформаційних технологій.

Інформатика як галузь знань, як і суміжні сфери інформаційних технологій, вимагає особливого підходу до викладання й пояснення породжуваних нею термінів. Вона є постійно мінливою і при цьому незвичайно цікавою. Тому описати терміни, що використовуються в інформатиці - це досить складне завдання. Хоча б тому, що розвиток сфери інформаційно- комп’ютерних технологій у порівнянні з іншими галузями світової економіки відбувається найбільш високими темпами.

IBM: п’ять інновацій

IBM представила восьмий щорічний список п’яти перспективних технологій, які, на думку фахівців корпорації, протягом найближчої п’ятирічки зможуть вплинути на наше життя, роботу і стиль спілкування. Прогноз заснований на ринкових тенденціях і соціальних процесах, а також розробках дослідних лабораторій IBM.
Має величезне значення, як сайт оформлений. Саме веб-дизайн визначає комфортність відвідувачів під час ознайомлення з матеріалами сайту.
Створюючи власний веб-сайт, власники компаній прагнуть, щоб він був ефективним, приносив прибуток у вигляді придбання нових перспективних клієнтів, і підтримував постійну комунікацію з постійними клієнтами і важливими партнерами.
Презентабельний і якісний дизайн сайту в наш час - це не розкіш, а пряма необхідність.
На перший погляд здається, що веб-дизайн - це всього лише створення красивої картинки або анімації для сайту, привабливого зображення, здатного привернути увагу відвідувачів.Однак таке розуміння дуже обмежено, у дійсності поняття веб-дизайну набагато більш широке і включає безліч аспектів.

Для того, щоб збільшити рівень конверсії, а отже, і ефективності сайту, можна дати кілька рекомендацій

Чим більша величина конверсії, тим більша ймовірність того, що випадковий гість сайту стане постійним покупцем.


Всього:
55
На початок
Попередня
Поточна сторінка: 2
1   2   3  
Наступна
В кінець