укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Статті про інформаційні технології

Статті про галузь IT, веб-розробку, програмування, інтернет
Сортувати:    За датою    За розділами
методика і технологіяБез тестів сьогодні не обходиться жоден викладач, будь то шкільний вчитель чи професор багатотисячного онлайн-курсу. Вибір варіанту з декількох - не єдина можливість: в опитування можна вставляти картинки та відео, змінювати формати завдання майже до безкінечності. Edutainme представили сім сервісів, які полегшать підготовку і проведення тестування.
02-02-2015
Що таке ADSL
Словник інтернет-термінів допоможе швидко освоїтися у світі складних понять, захованих за нагромадженням абревіатур, пов’язаних з інтернет-технологіями (HTTP, URL, TCP/IP і т.д.) і термінів з галузі інформаційних технологій.

Інформатика як галузь знань, як і суміжні сфери інформаційних технологій, вимагає особливого підходу до викладання й пояснення породжуваних нею термінів. Вона є постійно мінливою і при цьому незвичайно цікавою. Тому описати терміни, що використовуються в інформатиці - це досить складне завдання. Хоча б тому, що розвиток сфери інформаційно- комп’ютерних технологій у порівнянні з іншими галузями світової економіки відбувається найбільш високими темпами.

IBM: п’ять інновацій

IBM представила восьмий щорічний список п’яти перспективних технологій, які, на думку фахівців корпорації, протягом найближчої п’ятирічки зможуть вплинути на наше життя, роботу і стиль спілкування. Прогноз заснований на ринкових тенденціях і соціальних процесах, а також розробках дослідних лабораторій IBM.
Має величезне значення, як сайт оформлений. Саме веб-дизайн визначає комфортність відвідувачів під час ознайомлення з матеріалами сайту.
Створюючи власний веб-сайт, власники компаній прагнуть, щоб він був ефективним, приносив прибуток у вигляді придбання нових перспективних клієнтів, і підтримував постійну комунікацію з постійними клієнтами і важливими партнерами.
Презентабельний і якісний дизайн сайту в наш час - це не розкіш, а пряма необхідність.
На перший погляд здається, що веб-дизайн - це всього лише створення красивої картинки або анімації для сайту, привабливого зображення, здатного привернути увагу відвідувачів.Однак таке розуміння дуже обмежено, у дійсності поняття веб-дизайну набагато більш широке і включає безліч аспектів.

Для того, щоб збільшити рівень конверсії, а отже, і ефективності сайту, можна дати кілька рекомендацій

Чим більша величина конверсії, тим більша ймовірність того, що випадковий гість сайту стане постійним покупцем.

Рівень конверсії може слугувати хорошою мірою для визначення ефективності сайту. За величиною конверсії можна оцінити, наскільки добре сайт виконує свої задачі.

Основна мета банерної реклами - досягти впізнаваності проекту, домогтися довіри серед постійних клієнтів і забезпечити значний відсоток постійних відвідувачів сайту.

Саме за зовнішнім виглядом складається перше враження про компанію, про її продукт. Важливою є не тільки хороша креативна ідея, але і якісна, професійна реалізація цієї ідеї.


Всього:
52
На початок
Попередня
Поточна сторінка: 2
1   2   3  
Наступна
В кінець