TrebaSoft


укр рус Дошка оголошень Додати оголошення

Тест швидкості інтернету

Тест швидкості інтернету speedtest.net Mini надсилає HTTP-запити певного розміру до обраного сервера, і вимірює час, потрібний для отримання відповіді.

Будьте уважні, якщо у Вас не безлімітний інтернет. Перевірка швидкості передбачає пересилку декількох Мб тестових даних.

Тест швидкості інтернету почнеться після кліку на кнопці "Begin Test ". При цьому запуститься випробування швидкості завантаження вхідного потоку. Після перевірки швидкості завантаження, стартує тест швидкості вихідного потоку Вашого інтернет-з'єднання. Щойно перевірка швидкості інтернету завершиться, буде показано результати.

Для роботи програми перевірки необхідна наявність встановленого Flash Player.

Розпочати тест:
Speedtest.net Mini requires at least version 8 of Flash.
Please update your client here.

Інструменти для тесту швидкості представлені "Як є", і не гарантують повної відповідності результатів до фактичної пропускної здатності інтернет-з'єднання. Якщо бажаєте перевірити швидкість іншим способом, нижче представлений альтернативний інструмент тестування, який не потребує наявності flash-програвача. Зверніть увагу, якщо у вас платний трафік: перевірка швидкості цим інструментом передбачає автоматичне завантаження від 0.1 до 15 МБ тестових даних в залежності від швидкості Вашого інтернет-каналу. Чим вище швидкість інтернету, тим більший обсяг даних потрібно переслати для отримання достатньої точності вимірювання.

Альтернативний тест швидкості інтернету:
(тестується швидкість вхідного потоку)
..Тут з'являться результати тесту..