укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Етап перший - формування ідеї сайту і його мети


Припустимо, планується запуск сайту певної компанії (підприємства, організації абощо).
З чого це починається?


Процес створення сайту починається з усвідомлення керівниками компанії того факту, що сайт - це необхідний інструмент для ведення успішного бізнесу. Отже,  мотивами для розробки сайту є або його відсутність, або нездатність існуючого сайту вирішувати актуальні для компанії завдання.

Таким чином, усвідомлюючи проблему, клієнт (замовник сайту) починає шукати шляхи її вирішення. На цьому етапі клієнт повинен достатньо чітко сформулювати мету та завдання проекту. Якщо це не виходить, то шансів на успішний результат буде небагато.

Цілі - це те, чого замовник сайту прагне досягти в майбутньому, це його очікування і перспективи. Всі цілі, які ставить замовник сайту, повинні бути досяжними, і мати певні часові рамки (періоди реалізації). В такому разі після завершення періоду реалізації замовник зможе отримати чітку відповідь на питання: "Чи досягнуті поставлені цілі?".

Найбільш часто замовники сайтів переслідують наступні цілі:

 - Підтримання позитивного іміджу компанії (підприємства, організації, бренду, політичної партії, окремої персони і т.ін); Підвищення впізнаваності і лояльності споживача до бренду або компанії. 
 
- Збільшення числа клієнтів і партнерів компанії;

- Збільшення обсягу продажів послуг або продукції;

- Інтерактивний контакт з цільовою аудиторією, вчасне надання їй необхідної та актуальної інформації, оперативна взаємодія з клієнтами та партнерами;

- Продаж товарів і послуг безпосередньо через Інтернет (актуально перш за все для інтернет-магазинів);

 - Дослідження поведінки клієнтів і споживачів, вивчення іхніх уподобань.

При розробці сайту замовником ставляться вже конкретні завдання, спрямовані на те, щоб досягти поставлених цілей. Правильна постановка завдань має дуже велике значення для того, щоб сайт мав успіх.


Останні коментарі до сторінки
«Етап перший - формування ідеї сайту і його мети»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар