укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Дизайн сайту: деякі практичні аспекти


Веб-дизайн -  это целый комплекс работНа перший погляд здається, що веб-дизайн - це всього лише створення красивої картинки або анімації для сайту, привабливого зображення, здатного привернути увагу відвідувачів.Однак таке розуміння дуже обмежене, в дійсності поняття веб-дизайну набагато більш широке і включає безліч аспектів.

 Веб-дизайн - це цілий комплекс робіт,який проводиться з метою:

- Отримати для сайту якісну графіку,

- Знайти оригінальні і свіжі ідеї для оформлення;

- Досягти гармонії між красою та швидкістю завантаження сторінок, між оригінальністю та зручністю використання (юзабіліті).

Графіка сайту відповідає не тільки за зовнішнє оформлення. Якщо графічний елемент дизайну має лише естетичну функцію, він може негативним чином позначитися на швидкості завантаження сторінок веб-ресурсу. А це загрожує сайту втратою відвідувачів, особливо тих, які мають підключення до інтернету з невисокою швидкістю передачі даних. У такому випадку, відвідувач просто не дочекається, поки завантажиться креатив веб-дизайнера, і швидше за все, перейде на інший сайт.

 На що слід звернути увагу при розробці дизайну?

Головним завданням веб-дизайнера є знаходження компромісу між красою і зручністю, естетикою і практичністю. Важливо, щоб дизайн сайту був не тільки красивим, але і комфортним у використанні. Якщо досягти гармонії в цьому питанні, у відвідувача сайту може складеться гарне враження про сайт в цілому. Тоді яскраві і красиві елементи дизайну допоможуть акцентувати увагу на важливих розділах сайту, добре підібрані картинки-превью та ілюстрації зроблять наочними та зрозумілими інформаційні повідомлення, розбавлять "сухий" текст у статтях та інших публікаціях сайту.

Також слід звернути увагу на якісне оформлення і текстуру шрифтів, колір і розмір тексту, оформлення і фон, на якому розміщені публікації сайту.

При проведенні робіт зі створення дизайну сайту необхідно оптимально розподілити вільний простір на сторінках сайту. Не варто безліч різнобічної інформації збирати в одну купу. Для кожного з важливих напрямків сайту краще створити окремий розділ. Навігація на сайті також повинна бути максимально зручною, розміщення елементів навігаційної панелі має бути передбачуваним. Адже відвідувач, в умовах економії свого часу, не стане довго шукати потрібний йому пункт меню на сайті. При наявності конкуренції з боку аналогічних веб-ресурсів він просто перейде на інший сайт.

Тому правильна розробка веб-дизайну при створенні сайту є дуже важливим завданням, якому необхідно приділити належну увагу і витратити необхідні зусилля для якісного його виконання.


Останні коментарі до сторінки
«Дизайн сайту: деякі практичні аспекти»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар