укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Вибір доменного імені при створенні сайту


Одним з перших кроків у реалізації онлайн-проекту має бути вибір доменного імені. Про це необхідно подбати ще задовго до початку розробки сайту. 

До цього питання потрібен ретельний підхід. Адже, як корабель назвеш, так він і попливе.

Досить важливим є людський фактор. Ім'я домену буде записано на візитках і в рекламі, це - ім'я, за яким люди звертатимуться до сайту, пересилатимуть у листах і говоритимуть по телефону.
Але не слід забувати і про технічні фактори. Такі, наприклад, як пошукова оптимізація (SEO).

Отже, основні поради щодо вибору доменного імені можна сформулювати наступним чином:


- Доменне ім'я має підкреслювати основний напрям діяльності компанії. У назві домену повинна відбиватися основна концепція сайту. Тобто, прочитавши назву домену відвідувач повинен отримати певне уявлення про те, що його чекає на сайті з цим ім'ям. 

- Не варто для побудови доменного імені використовувати більше трьох слів. Таке ім'я буде складним і його важко буде запам'ятати. 

- Бажано не використовувати в доменному імені цифри і спеціальні символи на кшталт "-", оскільки більша частина відвідувачів буде довго згадувати, як же пишеться та назва сайту - з дефісом чи без. Крім того, назву з цифрами або спецсимволами довше писати. 

- З точки зору SEO, краще ім'я - це те ім'я, яке містить ключові слова сайту. За умови інших однакових факторів сайт з ключовим словом у доменному імені має буде вище у пошуковій видачі, ніж аналогічні сайти без ключового слова у назві. 

- Потурбуйтеся про хороший домен заздалегідь, адже з часом вдалих незайнятих доменів стає все менше і менше. Деякі джерела згадують, що вік домену теж грає певну роль в SEO. З такої точки зору, старші домени мають більшу довіру з боку пошукових систем. Тому має сенс реєструвати домен ще задовго до розробки сайту. 


Останні коментарі до сторінки
«Вибір доменного імені при створенні сайту»:
Aztekium.pl , 2018-12-21 16:06:31, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1    + Додати коментар