укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Чого чекати від Google в 2015 році?


  2015-01-27 01:08:08
Минулий рік для пошукового гіганта видався вкрай вдалим, і заперечувати це немає ніякої необхідності. Світ побачив нову операційну систему Android Wear, яка небезпідставно претендує на світове лідерство на ринку розумних годинників, Android L з її чудовим матеріальним дизайном та інші не менш приємні новинки. Чи вдасться представникам Google утримати планку в цьому році? Питання складне. Як би там не було, в реалізації деяких планів компанії не виникає жодних сумнівів. Про що йде мова? Давайте дізнаємося.

Android M

Чи існує такий продукт компанії Google, який безсумнівно буде представлений протягом кількох наступних місяців? Звичайно, і це – нова версія операційної системи Android, назва якої буде починатися на букву «M».
що нового на google
Як би там не було, подібної ясності з нововведеннями самої операційної системи, на жаль, немає. Та й чого їй може не вистачати? Чудовий дизайн? Є. Збалансоване енергоспоживання? Теж. Підтримка 64-бітних процесорів? Куди без цього.
Швидше за все, акцент в ній буде зроблений на ще більшої інтеграції з Android Wear і виправленні деяких помилок. Наприклад, надмірний апетит до оперативної пам’яті.

Android TV


Торік левова частка уваги Google, безумовно, була приділена Android L і Wear. Однак справжні шанувальники напевно не забули і про представлену на Google I / O новинці під назвою Android TV. Хочеться вірити, що вона в тандемі з тим самим Nexus Player забута не буде.
що нового на google

Android Auto

Одночасно з попереднім представником сьогоднішнього списку була представлена і Android Auto. Вона, як неважко здогадатися, призначається для автомобілів справжніх гиків.
що нового на google
На даний момент використовувати Android Auto погодилося 28 виробників автомобілів. Першим плодом співпраці має стати Volvo XC90, реліз якого очікується навесні. Погодьтеся, читати про нову систему в Інтернеті і оцінити відеоролик працюючої новинки – зовсім різні речі.

Android Wear

Анонс платформи Wear відбувся ще в березні минулого року. З тих пір на ринку з’явилося чимало розумних годинників під її управлінням. LG, Samsung, Asus, Sony, Motorola – список виробників досить великий. Швидше за все, незабаром він поповниться і тайванським виробником HTC.
що нового на google
Незважаючи на це, все тільки починається. Систему чекає чимало оновлень, одне з яких з’явиться цього року. Гарантії? Вихід на ринок головного конкурента Android Wear – Apple Watch.

Google Glass

Розумні окуляри, можливо, стали найбільшим провалом у світі мобільних технологій. Велика кількість патентів, співпраця з лідируючими виробниками оправ та підтримка розробників – до чого це призвело? Поки, на жаль, до мало чого.
що нового на google
Project Ara

Ідея модульних смартфонів виглядає куди більш привабливішим через виникнення неприємних ситуацій з Google Glass. Згідно з останньою інформацією, цього року ми повинні побачити першого представника даного проекту.
що нового на google
Зараз про нього невідомо практично нічого. Втім, деякі джерела повідомляють про використання процесора Tegra K1. Так-так, того самого, який знаходиться всередині Nexus 9.

За матерівлвми: www.portaltele.com.ua, http://it-news.kr.ua/?p=525

Останні коментарі до сторінки
«Чого чекати від Google в 2015 році?»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар