укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Статті про етапи створення і розвитку сайтуСаме за зовнішнім виглядом складається перше враження про компанію, про її продукт. Важливою є не тільки хороша креативна ідея, але і якісна, професійна реалізація цієї ідеї.

Досить важливим є людський фактор. Ім'я домену буде записано на візитках і в рекламі, це - ім'я, за яким люди звертатимуться до сайту, пересилатимуть у листах і говоритимуть по телефону. Але не слід забувати і про технічні фактори. Такі, наприклад, як пошукова оптимізація (SEO). 

Надзвичайно важливим етапом є розробка і затвердження остаточного технічного завдання. Якщо цей етап пройдений поспіхом, або про нього взагалі забули, то в недалекому майбутньому це може обернутися непорозуміннями між розробником і замовником.

Перед початком розробки проекту, виконавець має дослідити ті фактори, які матимуть вплив на концепцію сайту, його функціональність, і, можливо, на процес його супроводу у майбутньому.

Завдання плануються в залежності від багатьох факторів - бюджету проекту, його важливості для компанії, наявних ресурсів для його реалізації і підтримки, часових обмежень і т.п. Правильна постановка завдань є дуже важливим етапом.

Процес створення сайту починається з усвідомлення керівниками компанії того факту, що сайт - це необхідний інструмент для ведення успішного бізнесу. Отже,  мотивами для розробки сайту є або його відсутність, або нездатність існуючого сайту вирішувати актуальні для компанії завдання.


Останні коментарі до сторінки
«Статті про етапи створення і розвитку сайту»:
CpjJwWHV , 2020-07-16 22:06:51, #
CpjJwWHV , 2020-07-16 22:06:53, #
CpjJwWHV , 2020-07-16 22:06:55, #
CpjJwWHV , 2020-07-16 22:06:58, #
CpjJwWHV , 2020-07-16 22:07:00, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 66    + Додати коментар