укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Правильна постановка задач при створенні сайту


Завдання, які ставляться при розробці сайту, являють собою набір конкретних дій, реалізація яких призведе до досягнення кінцевої мети. Завдання плануються в залежності від багатьох факторів - бюджету проекту, його важливості для компанії, наявних ресурсів для його реалізації і підтримки, часових обмежень і т.п. Правильна постановка завдань є дуже важливим етапом.

Перед розробниками сайту, можуть ставитися різні завдання. Ось, наприклад, деякі з них:

- Розробка оригінального дизайну, що враховує фірмовий стиль компанії;

- Створення зручних і корисних сервісів для цільової аудиторії (інформаційних, пошукових, розважальних тощо);

- Створення комунікативних сервісів (коментарі, форуми, блоги, дошки оголошень, приватні повідомлення);

- Створення маркетингових інструментів (зворотній зв'язок, анкетування, опитування, тестування);

- Забезпечення онлайн-послуг для клієнтів - наприклад, здійснення покупок в інтернет-магазинах, бронювання квитків, оплата в онлайнових платіжних системах та ін.

- Створення зручних інструментів для керування сайтом. Перш за все, це система керування контентом, керування правами доступу до різних ресурсів сайту.

- Додаткові сервіси - взаємодія з бухгалтерськимм програмами, деякі елементи автоматизованих CRM (Customer Relationship Management) та ERM (Enterprise Relationship Management) систем. Як приклад можна навести систему розподілу заявок на доставку між кур'єрами в інтернет-магазині.

На першому етапі необхідно виділити найбільш важливі із завдань, реалізація котрих стоїть на перших місцях серед приорітетів проекту.

Всі завдання, які замовник ставить при розробці сайту, повинні відповідати загальній маркетинговій і рекламній політиці компанії.


Останні коментарі до сторінки
«Правильна постановка задач при створенні сайту»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар