укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Просування і розкрутка сайту


Підтримка сайту від вебстудії TrebaSOFTДля того, щоб Ваш сайт успішно працював і розвивався, дуже бажано, щоб виконувались наступні умови:

- потрібно зробити сайт корисним для відвідувачів з інформаційної точки зору. Тобто, на сайті має знаходитись потрібна для користувача і актуальна на даний момент інформація.

- потрібно забезпечити доступ бажаного кола відвідувачів до цієї інформації. Це досягається шляхом оптимізації сайту для пошукових систем (Search Engine Optimization, SEO), співпрацею з іншими інтернет-майданчиками, контекстною і банерною рекламою, нарощуванням маси релевантних посилань на сайт з тематичних ресурсів, а також іншими дозволеними методами просування сайту в інтернеті.

Т
ехнічна та інформаційна підтримки сайтів, зокрема, пошукова оптимізація та наповнення контентом, може бути як разовою роботою, так і постійною, наприклад, у вигляді абонентського обслуговування за періодичну  фіксовану плату. Просування сайту може містити такі опції, як наповнення, пошукову оптимізацію публікацій сайту, просування сайту, а також, в разі необхідності, редизайн, модифікацію і оновлення функціоналу сайту.

 

 


Останні коментарі до сторінки
«Просування і розкрутка сайту»:
Guest , 2020-07-16 21:34:00, #
CpjJwWHV , 2020-07-16 21:38:08, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 2    + Додати коментар