укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Для чого потрібна пошукова оптимізація сайту?


Припустимо, Ви з якоюсь метою вирішили створити свій сайт (чи то персональний сайт-візитка, чи сайт компанії, або ще щось - виберіть свій варіант).
Але те, що Ваш сайт з'явиться в інтернеті, ще не означає, що про нього буде знати багато людей.

Багато сайтів мають чудовий дизайн, хорошу ідею, і в принципі можуть зацікавити відвідувача, але при цьому все ж таки відрізняються дуже низькою відвідуваністю. Чому так відбувається?

Швидше за все, якщо набрати в пошуковій системі ключове слово, що стосується сфери діяльності такого "невдалого" сайту, то його не буде ні на першій, ні другій сторінці видачі результатів пошуку. В багатьох випадках це означає, що сайт не оптимізований для роботи з основними пошуковими системами.

Люди, які прийшли на ваш сайт з пошукових машин, є найціннішими відвідувачами. Вони вже сформулювали свої інтереси і намагаються знайти інформацію на потрібну для них тему. Саме тому дуже важливо направити на сайт відвідувачів з пошукових систем, які задають цільові фрази, що стосуються Вашого бізнесу.

 Якщо Ви хочете отримувати клієнтів за допомогою інтернету, Ваш сайт повинен бути присутнім в результатах пошуку по ключових словах або фразах. Причому не просто перебувати в результатах пошуку, а бути саме в перших сторінках пошукової видачі.

Тож задача пошукової оптимізації (Search Engine Optimization, SEO) - просування сайту в верхні рядки позицій видачі результатів пошукових систем за словом, яке шукає користувач. Це дає гарну можливість привернути увагу до більшої кількості відвідувачів.

Як правило, розкручування сайту в інтернеті починається ще до його розробки. Зокрема, велику роль відіграє вибір імені ресурсу (URL). Це один з важливих етапів просування сайту. Потрібно вибрати для сайту ім'я, яке легко запам'ятовується, оригінально звучить, і, наскільки це можливо, відображає зміст сайту.

Крім цього, при розробці потрібно врахувати багато чинників, які визначають, наскільки вдало буде співпрацювати сайт з пошуковими системами.

У цілому ж просування сайту в інтернеті - це нелегкий процес, нерідко він має елементи фантазії і творчості, але в той же час вимагає великих витрат праці.


Останні коментарі до сторінки
«Для чого потрібна пошукова оптимізація сайту? »:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар