укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Часті питання про створення сайтів


Часті питання про створення сайтів
1) Для чого потрібен веб-сайт?


Відповідь:  Питання "Для чого потрібен сайт?" дуже часто можна зустріти в інтернеті. Це значить, що інформаційні технології поширюються все далі й далі, і тепер питаннями створення сайтів цікавляться навіть люди, які раніше з цим ніколи не стикались. Вже ні для кого не секрет, що в наш час веб-сайт є не просто представництвом компанії, чи приватної персони в інтернеті. Тепер створити власний сайт - це означає набагато більше.  Власний сайт, за умови його якісної розробки і підтримки, це:

 - необхідний інструмент для ведення успішного бізнесу;
 - потужний засіб комунікації з клієнтами, потенційними замовниками і партнерами;
 - ефективний засіб реклами;
 - засіб для дослідження поведінки клієнтів і споживачів, вивчення іхніх уподобань і потреб;
 - формування і підтримка позитивного іміджу компанії чи персони, своєчасне надання важливої інформації, що цікавить відвідувачів.2) Як створити свій сайт?


Відповідь:  Створити веб-сайт Ви легко можете, звернувшись до веб-студії. Cпеціалісти з розробки сайтів допоможуть Вам визначитися з цілями і задачами сайту, розроблять концепцію дизайну сайту, який задовольнить Вас і Вашу цільову аудиторію, і в результаті Ви маєте отримати якісний і привабливий сайт.


3) Що необхідно врахувати при створенні сайту?

Відповідь:  При розробці сайту потрібно чітко формулювати мету та завдання проекту. Замовник сайту має знати, чого завдяки власному сайту він прагне досягти в майбутньому, які його очікування щодо сайту і перспективи розвитку цього проекту. Всі цілі, які ставить замовник сайту, мають бути досяжними, і адекватними з точки зору необхідних для їхньої реалізації фінансових і часових витрат. Необхідно також задати розумні часові рамки, періоди реалізації завдань сайту.  В такому разі після завершення періоду реалізації замовник сайту зможе отримати чітку відповідь на питання: "Чи розробка сайту допомогла досягнути поставленої мети? Чи виправдали себе інвестиції у створення сайту?".

4) Наскільки швидко можна створити сайт?

Відповідь:  Терміни, за які можливо створити сайт, залежать від виду сайту (сайт-візитка, сайт компанії, інтернет-магазин, і т.д), від складності дизайну сайту, а також від побажань замовника щодо функціональності сайту. Чим більше сайт матиме додаткових опцій, тим довше триватиме створення сайту. Тому на практиці створення сайту може тривати як кілька днів, так і кілька місяців. Але слід зауважити, що швидкість створення сайту залежить не тільки від розробників, але і від того, наскільки замовник оперативно реагує на запити і питання веб-студії.


5) Що робити після створення сайту?

Відповідь:   Якщо Ви вже отримали власний сайт, не забувайте, що за відсутності або за малої кількості відвідувачів він буде приносити мало користі. Будь-який сайт після створення потребує підтримки, для того, щоб його інформаційне наповнення завжди було у свіжому і актуальному стані, щоб пошукові системи приносили на сайт достатньо відвідувачів. Якщо Ви маєте у своєму розпорядженні кваліфікованих контент-менеджерів, фахівців із пошукової оптимізації (SEO), то у Вас є всі шанси зробити зі свого сайту потужний веб-ресурс. Якщо для Вас важливо підтримувати і розвивати свій сайт, але Ви не маєте на це часу і людських ресурсів, Ви можете  замовити підтримку у веб-студії. Професійно організовані заходи з підтримки сайту і пошукової оптимізації сайту є дійсно ефективними.

На питання відповідали спеціалісти веб-студії TrebaSoft


Останні коментарі до сторінки
«Часті питання про створення сайтів»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар