укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Як створити сайт в вебстудії


всі етапи створення сайту відбуватимуться приблизно у такій  послідовності

Якщо Ви приймете рішення зробити сайт в веб-студії, всі етапи створення сайту відбуватимуться приблизно у такій послідовності:

1) при спілкуванні з представником веб-студії замовник окреслює мету, з якою він хоче зробити сайт, і його основні завдання - чи то буде сайт-візитка, чи корпоративний сайт з інтерактивним зв'язком з клієнтами, чи інтернет-магазин, чи інформаційний або новинний сайт. Також клієнт уточнює сферу своєї діяльності. Всі ці деталі пізніше знадобляться при проектуванні і розробці сайту.

2) якщо замовник вже прийняв остаточне рішення створити сайт в вебстудії, і сторони дійшли згоди щодо деталей технічного завдання і вартості сайту, укладається договір, в якому прописуються всі важливі деталі щодо розробки сайту, терміни виконання робіт і умови оплати.

3) в результаті проведених консультацій формується стиль і концепція сайту, і готується первинний варіант дизайну сайту.

4) Після завершення робіт з розробки сайту веб-студія надає замовнику можливість протестувати сайт, для того, щоб замовник міг особисто переконатися в його працездатності і відповідності до попередньо погодженого технічного завдання.

5) Після завершення тестування створений сайт викладається на робочому сервері.

6)
Іноді, в залежності від умов договору, після створення сайту і його прийому замовником вебстудія може надавати гарантії щодо працездатності створеного сайту. Протягом терміну гарантійного обслуговування, в разі виявлення помилок в роботі сайту, фахівці веб-студії  їх усувають.

7) Окремою угодою може бути укладена домовленість про подальшу технічну підтримку створеного сайту, оптимізацію контенту під пошукові системи, пошукове просування сайту тощо.

Останні коментарі до сторінки
«Як створити сайт в вебстудії»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар