укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Про нас


Коротко про TREBASOFT


Ми займаємось: створенням програмного забезпеченняСайт висвітлює різні аспекти в галузі IT, програмування, створення та роботи веб сайтів і додатків, а також інших програмних продуктів.


ціни на створення сайтуНаші ціни на створення сайтів:
Наші ціни на розробку сайтів та просування сайтів в пошукових системах у співвідношенні з високою якістю послуг, ймовірно, є одними з найнижчих в Україні. Ми досягаємо низького рівня цін за рахунок оптимізації витрат - замовляючи у нас сайт, Ви не сплачуєте за оренду нашого офісу, не витрачаєте гроші на заробітну плату великого штату програмістів і обслуговуючого персоналу, оскільки ми не маємо в цьому потреби. Як вже було згадано, веб-студія "TrebaSoft" - це наш сімейний бізнес, тому ми не перекладаємо на клієнтів нераціональні витрати, характерні для великих компаній .

 

місцезнаходження веб-студії TrebaSoftМісцезнаходження нашої веб-студії:
Територіально вебстудія знаходиться в Київській області, тому найбільш тісно ми працюємо з київськими замовниками. Але ми раді працювати і із клієнтами будь-яких інших міст. В такому разі вебстудія виконує всі роботи віддалено.


Сервіси веб-студії TrebaSoft:
Ми зацікавлені в довгостроковій роботі з клієнтами, тому висока якість послуг з розробки сайтів і підтримки сайтів є одним з наших пріоритетів. Крім того, ми пропонуємо нашим замовникам цілий ряд приємних бонусів: навчання роботі з системою керування сайтом, безкоштовний виїзд нашого спеціалиста по Києву для проведення консультацій на етапі проектування сайту, вагомі знижки на перших етапах просування сайту в пошукових системах.


Вебстудия TrebaSOFT. Вам будет приятно с нами работатьВам буде приємно з нами працювати!


Останні коментарі до сторінки
«Про нас»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар