укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Новини IT, web-розробки і створення програмного забезпечення

Категорії новин:
Звідки:

Open Data Challenge, національний конкурс інноваційних та самодостатніх IT-проектів та рішень на основі відкритих даних

Open Data Incubator розпочав конкурс Open Data Challenge. У ньому можуть взяти участь стартапи, які працюють з відкритими даними, а переможці отримають приз сумою 1,5 млн грн. З 15 травня до 24 червня проходить роад-шоу організаторів конкурсу по Києву, Харкову, Львову, Чернігову, Херсону. Хоча заходи, присвячені програмі, проводять у цих великих п’яти містах, подаватися на конкурс можуть учасники зі всієї України. Відбір проектів для участі в інкубаторі відбудеться з 1 по 9 липня. Інкубаційна програма триватиме два місяці, з 17 липня до 17 вересня, в офісі інкубатора у Києві. Для стартаперів з інших міст забезпечать житло. Переможців оголошуватимуть наприкінці вересня. Троє фіналістів зі своїми проектами розділять між собою фінансування на суму 400 000, 500 000 і 600 000 грн.

 

Українці запустили Setapp - Netflix для macOS додатківУкраїнська компанія-розробник програмного забезпечення MacPaw запустила сервіс підписки macOS-додатків Setapp, де всього за ,99 на місяць можна взяти в оренду десятки додатків для комп’ютера, замість того, щоб купувати кожен з них окремо. Протягом першого місяця користування сервісом безкоштовне.

 

20 травня у Кропивницькому відбудеться молодіжний IT-фестиваль Vesna-Soft 2017

20 травня, у Кропивницькому молодіжний IT‑фестиваль Vesna-Soft 2017, на якому учасники зможуть презентувати власні проекти у сферах програмування, робототехніки та дизайну. Фестиваль у першу чергу орієнтований на школярів та студентів, тих хто лише починає свій шлях в ІТ.

 

В Україні стартував проект з безкоштовної IT-освіти для дітей

Фонд BrainBasket спільно з Академією кодування та Міратех запустили проект з безкоштовного IT-навчання дітей 9-11 років. Програма базується на курсах британської ініціативи CodeClub.org.uk і сфокусована на вивчення дітьми візуальної мови програмування (Scratch). Спочатку проект стартує в Києві, Одесі та Львові, а до кінця року планується запуск груп ще у 10 обласних центрах. Також у планах Фонду – запуск курсів для дітей у віці 6-8 років (Scratch Jr) і 11-13 років (Python, HTML/CSS).

 

Перший космічний хакатон NASA SpaceApps Challenge 2016 у Києві

У квітні 2016 року у Києві відбувся перший в Україні хакатон глобального масштабу "NASA SpaceApps Challenge". "Світу потрібні нові ідеї. Ми збираємося разом, щоб об'єднати зусилля ентузіастів та інноваторів для вирішення практичних завдань, які стоять перед людством у галузі дослідження космосу і Землі." - зазначається на сайті заходу.

 

XIV Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки, прийом робіт до 22 травня 2016 року

​До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів. Тема для виконання конкурсних робіт – довільна. Кількість робіт від одного учасника не обмежується. Допускається виконання колективних робіт. Конкурс буде проводитися дистанційно. Прийом робіт - до 22 травня 2016. Всім учасникам конкурсу будуть надіслані сертифікати, а переможцям-дипломи. 

 

6 квітня 2016 року в Україні пройде масштабна IT-конференція

Посольство Швеції в Україні та Business Sweden 6 квітня 2016 року проведуть масштабну конференцію Sweden-Ukraine IT Connection для налагодження кращої співпраці між шведськими та українськими компаніями. Заплановано також презентацію українських стартапів.

 

У Кіровограді завершився щорічний ІТ-фестиваль Vesna-Soft 2015

Фестиваль Vesna-Soft збирає українську молодь, готову працювати над інноваційними проектами та розвиватися в ІТ. Цього року фестиваль вперше пройшов на власному майданчику фестивалю та в оновленому форматі. У Vesna-Soft 2015 взяли участь школяри та студенти з усієї України.

 

23 травня у Кіровограді відбудеться ІТ-фестиваль Vesna-Soft 201523 травня у приміщенні коворкінгу KOWO пройде щорічний ІТ-фестиваль "Vesna-Soft 2015". Організатори фестивалю "Vesna-Soft 2015" шукають вмотивованих, талановитих та цілеспрямованих школярів та студентів.

Захист інформаціїАнтивірусна лабораторія Zillya! спільно з освітнім ресурсом Prometheus оголошує про старт першого безкоштовного українського інформаційного курсу «Основи інформаційної безпеки».
Дата початку курсу - 30 березня 2015 року.
У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 «Про порядок обчислення часу на території України» на території України 29 березня 2015 року о третій годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед.
Agent_play
Google створила програму "Агент", яка здатна самостійно навчатися проходженню ігор. Розробники вважають, що це перший крок, який доводить, що програми можуть навчатися самостійно.
еспресо тв
Про розвиток Інтернету з моменту його появи в 1962 році розповідатимуть на тисячі квадратних метрів музейної площі в Берліні. Новий музей вже отримав назву "internetmuseum.berlin".
«Криптолокер» (Cryptolocker) був вперше виявлений у 2013 році спільними зусиллями американського ФБР та європейськими службами, зокрема, «Європолом». «Криптолокер» представляє собою відносно нове покоління вірусів, які проникають в комп’ютер і захоплюють всі файли, що знаходяться в ньому, переводячи в особливий закодований формат, в результаті власник комп’ютера не може ним більше користуватися і позбувається доступу до власної інформації».
Компанія Google готується придбати частку у приватного виробника космічних апаратів SpaceX на 1 млрд доларів.
Минулий рік для пошукового гіганта видався вкрай вдалим, і заперечувати це немає ніякої необхідності. Світ побачив нову операційну систему Android Wear, яка небезпідставно претендує на світове лідерство на ринку розумних годинників, Android L з її чудовим матеріальним дизайном та інші не менш приємні новинки. Чи вдасться представникам Google утримати планку в цьому році? Питання складне. Як би там не було, в реалізації деяких планів компанії не виникає жодних сумнівів. Про що йде мова? Давайте дізнаємося.

В новій системі Apple розробила засіб створення інтерактивного відеоконтенту, який можна відкривати, не залишаючи програми. До того ж компанія повідомила, що буде продавати і розміщувати рекламу за схемою

iAppContest - це перший конкурс для розробників програм для Apple iPhone / iPod. Він проводиться з 16 квітня по 19 червня 2010.

Dev Generation - щорічний конкурс ідей у сфері web-розробки та розробки програмного забезпечення  серед молоді. Конкурс організований Softline Venture Partners і проводиться вже другий рік поспіль.

Соціальна мережа Facebook офіційно відкрила вихідні коди технології HipHop for PHP, призначеної для перетворення PHP-коду в код C++. Ця технологія дозволяє значно збільшити продуктивність системи, водночас не ускладнюючи роботу PHP-розробникам.


Всього:
23
Поточна сторінка: 1
1   2  
Наступна
В кінець